Farouk
Promocje
Wybrany produkt
Wyszukiwarka
Kliknij i wybierz z listy poniżej hasło reklamowe
Głos ważny tylko pod warunkiem wypełnienia wszystkich pól

Wakacje z CHI Paszportem- wygraj wakacje w Kenii

REGULAMIN KONKURSU "WAKACJE Z CHI PASZPORTEM"

REGULAMIN KONKURSU "WAKACJE Z CHI PASZPORTEM" 2013 r. zwany dalej REGULAMINEM

§ 1 Przedmiot Regulaminu:

Regulamin Konkursu "WAKACJE Z CHI PASZPORTEM" (dalej “WAKACJE”) określa zasady korzystania przez wszystkich klientów detalicznych salonów fryzjerskich uczestniczących w konkursie, którzy w dniach 01.03.2013r. - 31.04.2014r. kupili produkty z linii CHI lub Biosilk marki Farouk Systems USA, oznaczone specjalną nalepką z hologramem. Wykaz salonów dostępny będzie na stronie internetowej www.farouk.pl w zakładce Promocje/Wakacje z CHI Paszportem.

§ 2 Organizator

Organizatorem ”WAKACJI”  jest: Farouk Systems Polska, ul. Szybowcowa 17, 60-408 Poznań NIP: 781-000-57-48 (dalej "Organizator").

§ 3 Czas trwania konkursu

Konkurs rozpoczyna się z dniem 1 marca 2013 roku i trwa do dnia 30 kwietnia 2014 roku.

 

§ 4 NAGRODA                                                                                             ORGANIZATOR oświadcza, że każdy klient uczestniczący w konkursie “WAKACJE”, może wygrać wycieczkę do Kenii (zwaną dalej “NAGRODĄ”) do hotelu czterogwiazdkowego lub pięciogwiazdkowego na zasadach uczestnictwa oraz wygrania w głosowaniu internautów na hasło reklamowe produktów (lub produktu) BIosilk i/lub CHI, wymyślone przez uczestnika.

§ 5  Zasady korzystania z WAKACJI

1.   Warunkiem wzięcia udziału konkursie “WAKACJE” jest zakup dziesięciu produktów CHI i BioSilk, uczestniczących w konkursie, w salonie fryzjerskim. Kosmetyki uczestniczące w konkursie opatrzone są specjalną nalepką.

2.   Nadto informacje o konkursie będą także dostępne w magazynie CHI, wydawanym przez Organizatora, oraz na ulotkach reklamowych przygotowanych przez Organizatora.

3.   Organizator ustala następujące swoje produkty z powyższych linii, uczestniczące w Konkursie:

- Silk Therapy 59ml

- Silk Therapy 167ml

- Silk Therapy 355ml

- Silk Therapy 17 miracle 167ml

- Wszystkie szampony serii BioSilk 355ml

- Wszystkie odżywki serii BioSilk 355ml

- Biosilk Beach Texture 177ml

- Biosilk Finishing spray Firm/Natural 284g

- BioSilk Silk mousse 400ml

- BioSilk Shine-on 177ml

- Wszystkie szampony 355ml. i 296ml CHI (SERIE: Infra, Man, Nourish, Magnified Volume, Curl, Organics, Color Protector, Enviro, Keratin , Rx i Farouk Royal Treatment)

- Wszystkie odżywki, regeneracje i maski 473ml. 355ml. 296ml. 250ml. i 177ml. CHI (SERIE: Infra, Man, Nourish, Magnified Volume, Curl, Organics, Color Protector, Enviro, Keratin, Rx i Farouk Royal Treatment)

- Lakiery do włosów serii CHI o wadze powyżej 200g lub pojemności powyżej 200ml (Infra, Man, Magnified Volume, Organics, Rx i Farouk Royal Treatment)

- CHI Volume Booster 200ml

- CHI Keratin Mist 355ml

- CHI Shine Infusion 167ml

- CHI 44 Iron Guard Thermal Protection 177ml

- CHI Man Flexible Control Gel 177ml

- CHI Man Extreme Control Glue 177ml

- CHI Man Active Paste 90ml

- CHI Man Body Spray 100ml

- CHI Man Shower Gel 266ml

- CHI Organics Glaze 355ml

- CHI Enviro Smoothing Shine Spray 150ml

- CHI Enviro Serum 59ml

- Farouk Royal Treatment Pearl Complex 59ml

- Farouk Royal Treatment Pearl Complex 177ml

- Farouk Royal Treatment Pearl Complex 355ml

- Farouk Royal Treatment  Spray Rapid Shine 150g

- Farouk Royal Treatment Style Illumination 355ml

- Farouk Royal Treatment Solid Foundation 177ml

- CHI Silk Infusion 59ml

- CHI Silk Infusion 177ml

- CHI Silk Infusion 355ml

- CHI Organics Silk Oil 59ml

- CHI Organics silk oil 250ml

- CHI Nourish Body Butter 90g

- CHI Keratin Leave-in Conditioner 177ml

- CHI Keratin Silk Infusion 59ml

4.   Każdy klient salonu uczestniczącego w KONKURSIE, otrzyma CHI Paszport, w którym musi wpisać swoje dane: imię, nazwisko, adres korespondencyjny, własny lub użyczony adres e-mail i numer telefonu oraz podpisać oświadczenie wyrażające zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych tylko w celach marketingowych, na potrzeby rozstrzygnięcia KONKURSU.

5.   Konkurs polega na zebraniu dziesięciu małych nalepek, które znajdują się na produktach CHI i BioSilk biorących udział w promocji, a następnie na wymyśleniu hasła reklamowego dla produktów lub serii BioSilk i/lub CHI.

6.   Za dziesięć nalepek w CHI Paszporcie, każdy klient otrzyma nagrodę bezpośrednio z Farouk Systems Polska w postaci szamponu i odżywki 59ml serii BioSilk.

7.   Klient dysponujący CHI Paszportem, biorący udział w KONKURSIE, w którym będzie dziesięć nalepek pochodzących z produktów CHI I BioSilk, może ubiegać się o status eksperta produktów ORGANIZATORA i  może mieć dostęp do najnowszych wiadomości z centrali firmy z Houston (USA) oraz będzie mógł wyrażać swoją opinię o produktach CHI i BioSilk i sprawdzać jakość produktów otrzymując próbki kosmetyków.

8.   Właściciele wszystkich paszportów CHI przesłanych na adres ORGANIZATORA, które będą miały dziesięć nalepek pochodzących z produktów CHI i BioSilk, z pełnymi danymi o właścicielu CHI Paszportu oraz podpisanym oświadczeniu w myśl ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), będą mogli brać udział w losowaniu nagrody głównej - wycieczki dla dwóch osób na dwa tygodnie do Kenii. Standard hotelu w Kenii od czterech do pięciu gwiazdek, z opłaconym śniadaniem i obiadokolacją. Wycieczka zostanie zakupiona przez Organizatora w jednym z biur podróży działającym w Polsce w dogodnym dla zwycięzcy terminie, od maja 2014 do końca lutego 2015.

9.   Chcąc wygrać nagrodę główną, trzeba wymyślić hasło reklamowe dla produktu / produktów BioSilk i/lub CHI.

10. Hasło wysłać na adres Konkurs@farouk.pl . Zwycięzcą zostanie osobna na której hasło będzie głosowało najwięcej internautów. Początek głosowania nastąpi 7 kwietnia. Głosowanie potrwa do 30 kwietnia 2014 roku do godz. 24:00. Informacja o zwycięzcy zostanie ogłoszona 5 maja 2014 roku.

11. Organizator poinformuje zwycięzcę telefonicznie i zamieści informacje na stronie internetowe www.farouk.pl

 

§ 7 Koszty uczestnictwa

 

1.  Organizator pokrywa koszt wycieczki do Kenii dla dwóch osób. Koszt ten obejmuje przelot samolotem w obie strony, tranzyt z lotniska do hotelu i z powrotem, pobyt w hotelu, wyżywienie w standardzie HB – śniadanie i obiadokolacja.  

2.  Wszelkie inne koszty uczestnictwa w “WAKACJACH” ponosi Klient we własnym zakresie.

§ 8 Zastrzeżenia prawne

1. Organizator zastrzega sobie prawo uzupełniania i wprowadzania zmian w Regulaminie, które każdorazowo będą dostępne na jego stronie internetowej www.farouk.pl.

2. Zmiany te nie mogą mieć istotnego znaczenia dla uczestnika konkursu w zakresie terminu wycieczki, a jedną ze zmian może być zmiana miejsca wyjazdu, ze względu na sytuacje polityczną lub pogodową  - Organizator kierować się będzie zawsze bezpieczeństwem zwycięzcy konkursu.

NEWSLETTER

Dodaj swój adres e-mail aby dostawać informacje o nowościach i promocjach kliknij aby dodać swój e-mail
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kontakt